Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

3 Hilal Bağlıkaya'da da Dalgalanacak

ReklamReklam

Reklam

3 Hilal Bağlıkaya'da da Dalgalanacak
ReklamReklam
  • 05.02.2021 / 18:32
  • 1279 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Milliyetçi Hareket Partisi belde teşkilat çalışmalarına son hız devam ediyor. MHP'nin başarılı İl Başkanı Mustafa Çölkesen birçok belde de olduğu gibi 3 Hilql'in dalgalanması için Bağlıkaya'ya da teşkilatı kurdu. 

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen yaptığı yazılı açıklamada;

"Aksaray İl Merkezine bağlı Bağlıkaya Kasabası'nda Belde Teşkilatımızı oluşturduk.Bağlıkaya Belediye Başkanımız Dursun Eser ile yaptığımız istişareler neticesinde Bağlıkaya Belde Başkanımız Recep Eser kardeşimiz olmuştur.

Belde Başkanımıza ve yönetiminde yer alan Bağlıkaya'nın yiğit bozkurtlarına hayırlı olmasını diliyorum.Ülkücü Harekete her zaman güç veren, yıllardır Milliyetçi Hareket Partisinde bulunan Bağlıkaya Kasabası'nda "Belde Teşkilatımızın" faaliyete geçmesi bizlere güç katmıştır.

Bağlıkaya Belde Teşkilatı'mızın partimize, ilimize ve Bağlıkaya Kasabası'na hayırlı olmasını diliyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon