Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Ajans AHA Yazdı, Futbolcular Doğruladı

ReklamReklam

Reklam

Ajans AHA Yazdı, Futbolcular Doğruladı
ReklamReklam
  • 28.01.2019 / 16:06
  • 847 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Kamuoyunu bilgilendirme;

geçmiş olduğumuz gün içerisinde yapmış olduğumuz haber de Aksaray Belediyespor Futbol Takımı oyuncularının alacaklarını almadığı için idmana çıkmadı. Verilen aradan dolayı da birtakım futbolcuların şehri terk ettiğine dair bir haber yapmıştık.
Geniş Yankı bulan haberimizin ardından bugün Aksaray belediye spor futbol takımı yine bizim haberimizi doğrular şekilde bir haber yapmıştır.
Biz Ne diyorsak o 
Neticede Aksaray belediye spor ve 68 Aksaray spor sosyal medya hesaplarında yapılan açıklamaya göre 68 Aksaray belediye futbol takımı oyuncuları üç gündür idmana çıkmıyorlar ve yaptıkları açıklamada da "Söylediklerimiz Yanlış anlaşıldı. Biz Buradayız ama antrenmanlara çıkmayacağız" dediler. Futbol kamuoyu çok iyi bilir ki parasını alamayan futbolcu özellikle amatörde gidecek yeri de olmadığı için zaten kulübünde oturur ilaveten hafta sonu önemli bir maç var ve Lider olan takım antrenmana çıkmıyorsa bunun açıklaması ne olabilir.
Neticede Futbolcularda kendi ağızlarından yaptıkları açıklamada Lider olduklarını kendilerine söz Verilen parayı 5 aydır alamadıklarını bu konudaki sıkıntılarını anlatmak için antremana çıkmayacaklarını açık ve net ifade ediyorlar.
Bizim haberimiz üzerinden bize linç girişiminde bulunmaya çalışanlara duyurulur; futbolcular Evet Aksaray'da Ama böylesi önemli bir maç öncesi antrenman çıkmamak demek zaten maçta futbolcuların göstereceği performansı direk etkilemez mi? Özellikle kameralar karşısında cesur bir şekilde açıklama yapan Aksaray Belediyespor futbolcuları haberimizi doğruladıklar için tebrik ve teşekkür ediyoruz. Biz bugüne kadar yaptığımız haberlerde kamuoyunu yanıltıcı bilgiler vermemek için azami özen gösterdik.
Aksaray Belediyespor'a destek yemeğinde, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı "Bu takımın aslında Çok da bir şey ihtiyacı yok biz sadece Bütün Şehir Bu takıma destek olsun diye böyle bir gezi düzenledik yok yoksul değiliz" demişti. Yapmış olduğu açıklamada Oysa görülüyor ki 5 aydır takım yoksulmuş. Aksaray Belediyesi bu konuda neden sessiz, neticede paraları var.. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon