Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bak Şu Bacaksız’ın Söylediğine

ReklamReklam

Reklam

Bak Şu Bacaksız’ın Söylediğine
ReklamReklam
  • 28.12.2020 / 16:00
  • 2044 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Gün geçmiyor ki hadsizler tarafından Türkiye Cumhuriyet'i kurucu liderimiz, başkomutanımız, Birinci Cumhurbaşkanımız Dünya Lideri Mustafa Kemal Atatürk'e saygısızlık haberi ile karşınıza çıkmayalım.

Hele ki bu hakaretleri yapanlar eğitimci ve belli makama gelenler olunca insan bir kez daha düşünüyor “Çocuklarımız bu zihniyete mi emanet” diye.

Geçtiğimiz sene okullarda verilen eğitim sistemine “Putperest İdeoloji” diyen Aksaray Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eski Müdür Yardımcılarından Mustafa Karslı’nın ardından yine bir eğitimci ve okul müdürü şahıs tarafından Mustafa Kemal Atatürk Put olarak kast edilirken, Atatürk’ü sevenler ise Putperestlik ile suçlandı.

Aksaray Merkezde bulunan Hacı Cumali Uğur İlkokul Müdürü Osman Bacaksız isimli şahıs sosyal medyada yayınlanan “Ankara’da Kol Saati Heykelinin yerine yerleştirilen anıtın açılışı yapıldı” başlıklı habere yorum yaparak Kurucu Liderimiz, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’e ‘PUT’ diyerek hakaretler yağdırdı.

Aksaray kamuoyunda, sözde eğitimci olan ve belli bir makama gelen Hacı Cumali Uğur İlkokul Müdürü Osman Bacaksız hakkında yasal işlem başlatılıp başlatılmayacağı ise merak konusu oldu. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon