Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Güle Güle Büyük Başkan

ReklamReklam

Reklam

Güle Güle Büyük Başkan
ReklamReklam
  • 15.02.2021 / 15:33
  • 747 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da bir dönem Belediye Başkanlığı yapan ve Aksaray halkı tarafından sevilen o dönem Refah Partisi Aksaray Belediye Başkanı Ahmet Er bugün Ervah Kabristanlığında toprağa verildi.Cuma günü akşam saatlerinde hayatını kaybeden Aksaray Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Er bugün öğle namazına müteakiben Ulu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Ervah Kabristanlığında toprağa verildi.

Cenaze namazı öncesinde Aksaray belediyesi önünde düzenlenen törenin ardından Ulu Camiinde kılınan cenaze namazına Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, Demokrat Parti İl Başkanı Servet Ceylan, geçmiş dönem MHP Aksaray Belediye Başkanı Osman Ertuğrul, sivil toplum kuruluş başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak Merhum Ahmet Er'e Allah'tan rahmet, Er ailesine ve merhumun sevenlerine, başsağlığı ve sabır dileriz. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.

YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon