Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Hamile Çalışana Mobbing İddiası

ReklamReklam

Reklam

Hamile Çalışana Mobbing İddiası
ReklamReklam
  • 04.08.2020 / 17:03
  • 4153 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Dün yayınladığımız " Hayırdır Beyler Babanızın Evi mi " ve "Tesis Amiri Kim Çıktı" başlıklı haberimizin ardından Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğünde oluşan bazı olumsuzlukları haber dizimize devam ediyoruz. 

Gazeteci Armağan Gazeteci Şen’in ulaştığı dosya haberlerde yetkisiz imzalardan, göreve gidilmediği halde alınan paralara, akraba gözetenlerden, usulsüz doğrudan teminlere ve birçok belge ve bilgileri dün itibariyle yayınlanmaya başlanırken bugünkü haberimizde ise 2019 yılında Hamile çalışana Mobbing iddiası gündemde adeta bomba etkisi yaratacak.
VARAN - 3

HAMİLE MEMURA MOBBİNG İDDİASI

Gazeteci Şen’in elde ettiği belge ve bilgiler ışığında ilk olarak Gençlik ve Spor Aksaray İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Spor Salonunda bulunan yatakhane durumu sorgulanırken, tesis amiri Muzaffer Uluçam ile ilgili ilginç bilgilerde ortaya çıkmıştı.

Aksaray İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Aksaray Olimpik Yüzme Havuzunda ise hamile bir memura mobbing uygulandığı iddiası.

Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürlüğün de görevli Y.Ç.T. isimli memur kadın yaklaşık 4 aylık hamile iken bir önceki Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan'ın e imzası ile 24 Mayıs 2019 tarihinde Yüme havuzuna görevlendirildi.


Aksaray Gençlik Spor bir önceki İl Müdürü Cüneyt Alkan e-imzalı 21 Mayıs 2019 tarihinde tebliğ edilen ve açıklamasında ise " Görülen lüzum üzerine 21 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Tam Olimpik Yüzme Havuzunda görevlendirildiniz" yazısı yer alıyor.

Oysa Y.Ç.T. isimli hamile memur 20 Mayıs tarihinde doktoru tarafın verilen raporda ise Y.Ç.T.'nin 15 haftalık gebe olduğu ve yoğun kimyasal maddelerin kullanıldığı yoğun klor kokusunun olduğu ortamlarda bulunması hamilelik ve emzirme döneminde tıbben uygun olmaması raporu yer almakta.

20 Mayıs 2019 tarihinde alınan Doktor raporuna karşı ise Aksaray Gençlik Spor bir önceki İl Müdürü Cüneyt Alkan e-imzalı 24 Mayıs 2019 tarihindeki yazısında ise Olimpik Yüzme Havuzunda sürekli su analizlerinin yapıldığı ve hiçbir olumsuzluğa rastlanmadığı tespit edildiği ve hamile memur Y.Ç.T.'nin Yüzme Havuzunda çalışmasında bir sakınca olmadığınıo belirtir yazı ile tebliğ ediyor. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon