Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İYİ PARTİ Erken Seçim Tarihi Verdi

ReklamReklam

Reklam

İYİ PARTİ Erken Seçim Tarihi Verdi
ReklamReklam
  • 24.02.2021 / 15:51
  • 886 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın Aksaray'da teşkilat ile toplantı öncesi basın açıklamasında bulunarak olası baskın erken seçim için tarih verdi.


 Olası seçimlerde sandık güvenliği için Aksaray'da teşkilat ile toplantı düzenlemek ve teşkilatını ziyarete gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın ve Enez Kaplan katıldı.

İYİ Parti Aksaray teşkilatında yapılan basın açıklamasına İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın ve İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, Merkez İlçe Başkanı Polat Açıkgöz, İYİ Parti Aksaray Belediyesi Meclis Üyesi Fehmi Kuyucu, İYİ Parti teşkilatı yönetim üyeleri katıldı.


  

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş yaptığı konuşmada; "Aksaray'da çalışan ve sahada olan tek parti İYİ Parti'dir. Sadece Aksaray'da değil tüm yurtta da teşkilatlarımız aynı şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Olası yapılacak ilk seçimde Allah'ın izniyle Genel Başkanımız Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı, İYİ Parti'yi ise birinci parti yapacağız" dedi.

Türemiş'in konuşmasının ardından açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İYİ Parti Seçim İşleri Başkanı Mehmet Tolga Akalın ise olası baskın erken seçim olacağını varsayımda bulunarak seçim tarihi iddiasında bulundu.

Önemli açıklamalarda bulunan Akalın, 4 parti ile yola çıkılan Millet İttifakı yelpazesinin seçim sürecinde daha çok parti olacağını ya da daha az parti olabileceğinin mesajını verdi. 

İttifakın seçimlerde yapıldığını ifade eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Akalın; "Olası varsayımlarda bulunur isek İYİ Parti Seçim İşleri Başkanlığı olarak Türkiye'de 20 Haziran 2021'de bir baskın erken genel seçim olacağını varsayıyoruz. 

İYİ Parti'nin bu seçime de tek başına gireceğini varsayarsak Türkiye'de seçimlerde olacak sandıklarda, Gezici ve Cezaevindeki sandıklarda dahil olmak üzere tüm sandıklarda mutlak hakim olmak için seçmenin sandığa güven vermesi için İYİ Parti'nin üzerine düşen görevi ifa etmek için buradayız" ifadesine yer verdi. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.

YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...


Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon