Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İYİ Parti Heyetinden Aksaray Son Dakika'ya Ziyaret

ReklamReklam

Reklam

İYİ Parti Heyetinden Aksaray Son Dakika'ya Ziyaret
ReklamReklam
  • 18.01.2021 / 16:38
  • 759 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, İl Başkanı Özhan Türemiş, Merkez İlçe Başkanı Polat Açıkgöz ve İYİ Parti Aksaray Belediye meclis Üyesi Fehmi Kuyucu Aksaray Son Dakika haber merkezini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı.


Ziyarette İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ilimizde görev yapan basın mensuplarımızın günlerini kutlamak ve onların her zaman yanında olduğumuzu belirtmek için yerlerinde ziyaretler de bulunuyoruz. Basın mensuplarının yaptığı görevler nedeniyle hepimiz biliyoruz ki; halkımızı bilgilendirmek için gece-gündüz mesai saati gözetmeden işlerini yapmaktadır. Bu anlamda Aksaray Son Dakika Haber Merkezinin de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.


İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş ise; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlar, sağlıklı, başarılı ve huzur dolu haberler dilerim. Basın mensuplarımızın işlerini özverili şekilde yaptıklarını biliyoruz. Basın mensuplarımız her ne kadar zor bir görevi üstlenseler de Kamuoyuna doğru haber servis etme çabasında olduklarının farkındayız. Basın mensuplarımıza son zamanlarda yapılan saldırıları kınıyoruz” ifadesine yer verdi. 

Konuşmaların ardından İYİ Parti Heyeti Aksaray Son Dakika Haber Merkezine 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kalem hediye etti.

Aksaray Son Dakika İmtiyaz Sahibi Armağan Şen ise İYİ Parti heyetinin her yıl olduğu gibi bu yılda biz basın emekçileri için önemli günü unutmadıkları ve ziyaretlerinden memnun kaldığını ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Haber:Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon