Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İnce'nin Partisine Aksaray'dan Kimler Destek Verecek

ReklamReklam

Reklam

İnce'nin Partisine Aksaray'dan Kimler Destek Verecek
ReklamReklam
  • 03.02.2021 / 15:16
  • 1537 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa etmesinin ardından yeni parti kuracağı konuşulan ve parti kurma çalışmalarına başlayan Muharrem İnce'nin partisine Aksaray'da da ciddi isimlerin katılacağı öne sürülürken, Aksaray CHP teşkilatlarından da katılım olacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.
 


Muharrem İnce'nin CHP'den istifasının ardından CHP'den 3 milletvekili istifa ederken, yine CHP'nin Yalova teşkilatlarından da istifalar artmıştı. Muharrem İnce Türkiye turunu tamamladıktan sonra ise partisinin ismini açıklayacağı siyaset gündeminde yer alırken, Aksaray'da siyaset arenasında ise gözler CHP'ye çevrildi.

Muharrem İnce'ye yakınlığı ile bilinen CHP'li Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik'in İnce'nin partisine geçebileceği konuşulan iddialar arasında yer alırken, 2 dönemdir CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na Kongrelerde rakip olan İnce'ye ise Aksaray teşkilatı destek vermişti.
CHP Aksaray teşkilatında Muharrem İnce hayranlığı azımsanmayacak kadar var iken teşkilatlarda istifalar olup olmayacağı ise merak edilen bir başka soru. 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon