Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kız İstemeye Gittiler Polisler Tarafından Evlerine Gönderdiler

ReklamReklam

Reklam

Kız İstemeye Gittiler Polisler Tarafından Evlerine Gönderdiler
ReklamReklam
  • 04.01.2021 / 18:59
  • 614 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Küresel Korona Virüs salgının karşı siyasi iktidar tarafından açıklanan önlemler kapsamında ülkemizde misafir kabul etmek, misafirliğe gitmek gibi birçok kapsamda yasaklar geldi.


Açıklanan kapsamlara uymayan vatandaşlara ise cezai işlem uygulanıyor. 112 acil çağrı merkezine gelen ihbar ise polis ekiplerini harekete geçirdi. 
Alınan bilgilere göre saat 18:30 sularında Aksaray Merkez Taşpazar Mahallesinde bir eve misafir geldiği ve sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı iddiası ile gelen ihbar sonucunda verilen adrese polis ekibi sevk edildi.Kısa sürede belirtilen adrese ulaşan polis ekipleri adreste yaptıkları kontrol sonucunda ihbarın doğru olduğu ve misafir kabul edildiği öğrenildi. Polis ekiplerince yapılan araştırmalar sonucunda misafir olarak gelen şahısların kız isteme için geldikleri öğrenildi. Polis ekipleri tarafında kız isteme merasimi yarıda kesilerek misafir olarak gelen şahısların evlerine gitmeleri ve kız evinin ise misafir kabul etmeme konusunda uyarılarda bulundular.
Polis ekiplerinin uyarıları sonrasında erkek tarafı evine dönerken, kız isteme merasimi ise yarıda kaldı. Özel Haber:Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon