Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Müsabakalarda Çocuklarımız Kimlere Emanet

ReklamReklam

Reklam

Müsabakalarda Çocuklarımız Kimlere Emanet
ReklamReklam
  • 08.08.2020 / 21:12
  • 1938 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aksaray İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ortaklaşa düzenlediği okul spor müsabakalarında zaman zaman aksaklıklar yaşansa da çocukların konsantrasyonları bozulmaması için bu olumsuzluklara veliler ses çıkarmıyordu. Ancak işin bir de resmi boyutu var ki; Akıllara Durgunluk verecek şekilde.

Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Aksaray İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ortaklaşa düzenlediği okul spor müsabakalarında öyle olaylar yaşanmış ki; "Çocuklarımız Kimlere Emanet" sorusunu sorar olduk.

Müsabakada görevli Sağlık Memuru olarak tesis amirinin resmi olarak görev alması, müsabaka esnasında olası bir sakatlanma boyutunun ne derece yukarıya taşınacağı soru işareti olarak kalmakta.


VARAN 9 

TESİS AMİRİ, SAĞLIK GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV ALMIŞ...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Tesis Amiri görevinde bulunan Halim İnceöz'ün daha önce kendisinin imzalı faturada akrabalarına iş temin ettiği belgelerle ispatlamıştık.
Yine aynı isim tesis amiri Halim İnceöz, Milli Eğitim tarafından düzenlenen okullar arası spor müsabakalarında Sağlık Görevlisi olarak görev almış ve bu görevden de maddi gelir elde ettiği ortaya çıktı.


AYNI ANDA HEM SULTANHANINDA HEM AKSARAY'DA GÖREV ALMIŞ...

Aksaray İl Gençlik Spor Müdürlüğünde yaşanan yolsuzluk dizesi bitmek bilmezken eldeki belgeler ışığında yolsuzluklar bir bir ortaya çıkıyor.

Gazeteci Armağan Şen'in yaptığı araştırmalar sonucunda elde ettiği belgeler ise Yurttaşın Cebinden, Devletin Kasasından nasıl alındığını ortaya sergiliyor...

13 Ekim 2019 tarihinde Dağılgan 1 Nolu Statta oynanan Özel İdare Spor ile Bağlıkaya Gençlik Spor arasında oynanan saat 13:00'da başlayan müsabakada Cumali Dinke isimli şahıs Sağlık Memuru olarak görevliyken;

13 Ekim 2019 tarihinde Sultanhanı Sentetik Sahada oynanan Sultanhanı Spor ile Aksaray Arı Gençlik Spor arasında oynanan saat 13:30'da başlayan müsabakada Cumali Dinke isimli şahıs Sağlık Memuru olarak görevli olduğu listede yer alıyor.


Aynı ismin Sağlık Memuru olarak aynı gün ve aynı saatlerde birisi Aksaray Dağılgan Spor Kompleksinde oynanan, bir diğeri ise Aksaray'dan 30 dakika uzaklıkta bulunan Aksaray'ın ilçesi Sultanhanında oynanan müsabakada nasıl oluyorda aynı kişi Sağlık Görevlisi olarak görev yapıyor? 

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon