Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Şehri Birlikte Yöneteceğiz, Kazanan Aksaray Olacak

ReklamReklam

Reklam

Şehri Birlikte Yöneteceğiz, Kazanan Aksaray Olacak
ReklamReklam
  • 27.02.2019 / 14:44
  • 427 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, seçim çalışmalarına hızlandıdır. MHP Adayı Alkan, resmi kurumları ziyaret ederek; “Aksaray’ı birlikte yöneteceğiz ve kazanan Aksaray olacak” dedi.
MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın ilk durağı Defterdarlık oldu. Defterdarlık çalışanlarını ziyaret eden MHP Adayı Alkan, daha sonra ise Tapu Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karayolları Müdürlüğünü ziyaret etti. Aksaray’ın ve Aksaray’da yaşayan vatandaşların hizmetin en iyisine layık olduğunu ifade eden MHP Aksaray Belediye Başkan adayı Sefer Alkan; “Konum itibari ile gelişmekte olan şehrimiz hizmeti tam alamamasından dolayı onca yılı boşa gitti. Bu sefer Aksaray için görev vakti bizim, görev vakti Aksaray ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’nindir. Aksaray’ı elele vererek birlikte yöneteceğiz. Kazanan Aksaray olacak, kazanan Aksaraylı olacak. Kent konseyi projemiz ile Aksaray için yapılması düşünülen projeler ile Aksaray’ımıza daha güzel hizmet vermek için kollarımızı sıvayacağız. Çarpık yapılaşmayı önlemek için revizyona gideceğiz. Mahallelerimiz için kentsel dönüşüme geçeceğiz” ifadesine yer verdi.
“Şehirler Girişleri İle Anılır”
“Tek amacımız Aksaray” diyen MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan; “Şehirler girişleri ile anılı ve hatırlanır. Bu kapsamda şehrimizin makas mevkiinde ulaşım sıkıntılarını yerinde tespit ile trafiğin daha akıcı ve rahatlaması için çalışmalarımız projelerimiz içerisinde yer almaktadır. Başlıca projelerimizin yanı sıra yaşanılabilir Aksaray için vatandaşlarımızında önerileri bizlere yol gösterici olacaktır. Bizler bu şehirde birlikte yaşıyor ise ortak amacımız Aksaray ve Yaşanılabilir Aksaray olmalı” şeklinde konuştu.
“Gönüller Hazır”
MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan resmi kurumlara yaptığı ziyaretlerde ise vatandaşların yoğun sevgi ve teveccühü ile karşılaştı. Onlarca vatandaş MHP Aksaray Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’a başarılar dileyerek; “Gönüller Hazır, bu ‘Sefer’ tamam. Allah yâr ve yardımcın olsun. Bizlerin gönlüde, oyları da Sefer Alkan’adır. Bizleri yok sayanlara cevabımız elbette sandıkta olacaktır” ifadelerine yer verdiler. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon