Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Şimdi CHP'ye Hakaret Eden Bağnazlar Düşünsün

ReklamReklam

Reklam

Şimdi CHP'ye Hakaret Eden Bağnazlar Düşünsün
ReklamReklam
  • 18.06.2020 / 22:00
  • 754 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Son zamanlarda CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk öncülüğünde CHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı Esen Uz Sökmen ve CHP teşkilatının doğru zamanda yaptığı doğru çalışmalar bazı bağnaz takımlarının zoruna gitmeye başlarken, yapacak bir şeyleri olmayan şahıslar sosyal medyada CHP'ye ve CHP üyelerine hakaret etmeyi kendilerinde hak bilirken, CHP Hukuk işleri kendini bilmez bağnazlar için harekete geçti.


  
Bazı medya organlarının sosyal medya hesaplarından paylaştıkları CHP haberleri sonrasında kendini bilmez bağnaz müptezeller tarafından küfürler ve hakaretler sosyal medya hesaplarına yorum şeklinde yazarken, bunu görmezden gelen sözde basın mensupları ise yorumları silmek yerine adeta zevk alırcasına yorumları durdurması da düşündürücü bir başka konu.

  
CHP Aksaray Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Avukat Yasemin Turan Özdemir yaptığı yazılı açıklamada Sosyal Medya üzerinden CHP'ye ve CHP'lilere hakaret eden bağnaz müptezellere karşı suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

CHP Aksaray Hukuk İşleri Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Yasemin Turan Özdemir yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Değerli hemşehrilerimiz, siyasetinin içinde bulunan kadınlara yönelik yapılan cinsiyetçi saldırıları şiddetle kınıyoruz. Hangi siyasal partiye mensup olursa olsun kadınlar bizim başımızın üzerindedir. Unutulmalıdır ki Cennet anaların ayağının altına serilidir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak yapmış olduğumuz basın açıklamalarını haberleştiren internet sitelerinin haberleri Facebook'ta paylaşmasının ardından bazı şahısların bizlere karşı; kifayetsiz, edepsiz ve hakaret içeren yorumları olmuştur.

Eleştriler haricinde, bize karşı hakaret içeren yorumlar hakkında parti avukatlarımız anında savcılığa suç duyurusunda bulunmaktadırlar. Son olarak yaptığımız basın açıklamasında Partimize ve Partililerimize hakaret eden Ü.G hakkında suç duyurusunda bulunulmuş olup ilgili tahkikatlarımız devam etmektedir. Cinsiyetçi saldırılar ve hakaretlerler bizim toplumumuzun özüne yakışmayan bir davranıştır. Bunu yapanlara karşı yaptırımların arttırılmasını ve caydırıcı bir biçimde cezaların verilmesini Adalet Kurumlarından talep ediyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." Haber: Armağan ŞEN - 68 SAAT HABER 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon