Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

AKP’nin Hizmet Diye Övündüğü Para Bakanın Makam Arabası Bile Değil

ReklamReklam

Reklam

AKP’nin Hizmet Diye Övündüğü Para Bakanın Makam Arabası Bile Değil
ReklamReklam
  • 19.11.2020 / 15:30
  • 1137 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Geçtiğimiz günlerde AKP Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve Milletvekili Cengiz Aydoğdu tarafından gerek sosyal medyada gerekse yerel basında yer alan Aksaray’a yatırım müjdesi açıklamaları muhalefeti güldürdü.


18 yıldır iktidar olan ve Aksaray için yapılması geciken birçok proje için müjde olarak verilen ek yatırım duyuruları bir kesim tarafından şaşkınlık ile karşılandı. AKP İl Başkanı Altınsoy’un duyurduğu ek ödeneği, Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak madalyonun diğer yüzünü de görmek istedik. İşte Aksaray’a verilen ek ödeneğin diğer yüzü.


AKP Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un şahsının kullandığı facebook kişisel hesabında 7 Kasım tarihinde yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu, Merkez İlçe Başkanımız Hamza Aktürk ile Maliye Bakanlığımızla yapmış olduğumuz girişimlerimiz sonuç verdi. Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından il özel idaremiz hesabına  4. Milyon TL ek ödenek aktarımı sağlandı. Katkı ve desteklerinden dolayı Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a ve Bakan Yardımcımız Nurettin Nebati’ye şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.”

O dönem Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kullandığı makam aracının fiyatı ise Aksaray’a verilen ek ödenekten 832 bin lira daha fazla. Yani Aksaray’a verilen ek ödenek dönemin bakanı tarafından kullanılan makam aracının fiyatı kadar değil.  ÖZEL Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon