Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aday Çıkarmayacaklar mı?

ReklamReklam

Reklam

Aday Çıkarmayacaklar mı?
ReklamReklam
  • 22.12.2018 / 20:33
  • 1109 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Hafta başından itibaren 25'inci Dönem MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır'ın adına yapılan yazılı ve telefon anketlerinin ardından bugün itibari ile sosyal medyada Büyük İttifak adayı Turan Yaldır Bağımsız Belediye Başkan adayı iddialarının ardından Aksaray'da siyaset kazanı adeta kaynamaya başladı.

CHP Aday Çıkarmayacak!!!
Siyasi kulislerden alınan bilgilere göre Turan Yaldır'ın olası Bağımsız Aksaray Belediye Başkan adayı olarak açıklaması durumunda CHP Aksaray Belediye Başkan adayı çıkarmayacağı iddia ediliyor. Aday çıkarmayacağı iddia edilen CHP'nin ise olası muhtemel Bağımsız Aksaray Belediye Başkan adayı Turan Yaldır'ı destekleyeceği iddialar arasında yer alıyor.

İYİ Parti İkna Aşamasında!!!
Aksaray'da Güç Birliği içerisine giren CHP ve İYİ Parti'de dün ise sıcak dakikalar yaşandı.
Güç Birliği taraflarından CHP, Turan Yaldır'ın Bağımsız aday olması sonrasında aday çıkarmayacağı iddia edilirken, İYİ Parti'de ise 2 formül yer alıyor.
İYİ Parti kulislerinde ise yer alan 2 formülden birisi aday çıkarmayarak olası muhtemel Bağımsız Aksaray Belediye Başkan adayı Turan Yaldır'ı destekleyeceği iddialar arasında yer alıyor.

İYİ Parti Aksaray'da yönetimini ikna edemez ise güçsüz bir aday ile yola tek başına çıkacağı iddia ediliyor. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon