Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray Belediyesi'nin Virüsle Mücadelesi Evlere Şenlik

ReklamReklam

Reklam

Aksaray Belediyesi'nin Virüsle Mücadelesi Evlere Şenlik
ReklamReklam
  • 02.05.2021 / 18:01
  • 524 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Çin'in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede tüm dünya ülkelerini etkisi altına alan Küresel Korona Virüs salgını sonrasında ülkeler önlemler alarak yurttaşların sağlığını korumayı hedeflerken, ülkemizde de partili Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan karar ile 20 günlük yarı kapanma ilan edildi. Adına tam kapanma dense de küçük esnafın adeta bitmesine neden olan kapanma neticesinde tartışmalar devam ederken, AKP'li Aksaray Belediyesi'nin sorumsuzca çalışmaları virüsün yayılmasına adeta davetiye çıkarıyor. 
Geçtiğimiz yıl Korona Virüs mücadelesine yenik düşen yurttaşların Ervah Kabristanlığına defnedilme sırasında, görevliler tarafından giyinen tek kullanımlık kıyafetlerin ulu orta atıldığını dile getirmiştik.

 
Bugün ise Aksaray Merkezde bulunan Ervah Kabristanlığı Coğlaki Deresinde atılı bırakılan boş tabut vatandaşların tepkisine neden oldu.
Öğle saatlerinde Korona Virüs'ten vefat ettiği iddia edilen bir yurttaşın defin işlemlerinin ardından tabut yol kenarına bırakıldı. Saatlerce orada bırakılan tabut çevrede bulunan yurttaşların sağlığını tehdit ederken, hiçbir yetkili ya da görevlinin bu tabutu alarak dezenfekte etmeden başıboş bırakması tepkileri 2 katına çıkardı. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.
YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA  

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon