Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Aksaray'da Kavga 1'isi Polis 11 Gözaltı

ReklamReklam

Reklam

Aksaray'da Kavga 1'isi Polis 11 Gözaltı
ReklamReklam
  • 30.04.2021 / 18:57
  • 2440 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da iki komşu arasında araziye çöp atma tartışması kavga ile son buldu. Polis memurunun babası komşusunu bıçaklarken, polis memuru ise komşusuna silah çektiği iddia edildi.


 
Olay;Aksaray'ın Eskil ilçesi Kabutaş Yaylasında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Eskil Kaymakamı'nın koruma polisi olan M.Ç.'nin babası M Ç. ile komşusu arasında araziye çöp atma konusunda tartışma başladı. Sözlü tartışmaya her iki tarafın aile fertleri de katılınca kavga kaçınılmaz oldu.  


Birbirlerini darp eden şahıslardan polis memurunun babası M.Ç. eline geçirdiği bıçak ile komşusunun vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Polis memuru M.Ç. ise iddialara göre üzerinde bulundurduğu silahı komşularına doğrulttu. Olayı gören çevredeki vatandaşlar jandarma ve 112 acil sağlık ekiplerinden yardım istedi.


  
Kısa sürede olay yerine gelen jandarma ekipleri olaya karıştığı iddia edilen içlerinde Eskil Kaymakamı'nın koruma polisi olan M.Ç. ile babası M Ç.'nin de bulunduğu 11 kişiyi gözaltına aldı. Yaralı şahsın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon