Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Altı Üstü Bir Bozuk Kaldırımı Yapacaksınız

ReklamReklam

Reklam

Altı Üstü Bir Bozuk Kaldırımı Yapacaksınız
ReklamReklam
  • 06.11.2020 / 09:49
  • 1178 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Belediyesi tarafından yurttaşlara daha hızlı ve iyi hizmet verilmesi için kurulan WhatsApp hattı şikayetleri ne derece önemsiyor işte gözler önünde.


Geldiği günden buyana gözde görülür bir hizmet yapmayan, seçim öncesi Aksaray için söz verdiği projelere başlayamayan AKP’li Evren Dinçer yönetimindeki Aksaray Belediyesi’nin vurdum duymaz tavrı yurttaşları da çileden çıkarıyor.

Aylar öncesinden Ebulfeyz Elçibey Caddesi üzerinde alışveriş merkezinin karşısında bulunan kaldırımın Aksaray Belediyesi’ne bozulan kaldırımın yapılmasını isteyen yurttaşlar şikayetlerini Aksaray Belediyesi tarafından açılan WhatsApp ihbar hattına bildirdiler. Kaldırımda yaşanan bozukluklar nedeniyle yurttaşların iddialarına göre Görme Engelli yurttaşların o bölgeden geçerken sıkıntı yaşadığı ve bu nedenle ivedilikle yapılmasını istedikleri kaldırıma Aksaray Belediyesi WhatsApp İhbar hattında görevli olan kişi şikayeti ilgili birime yönlendirmesi beklenirken, şikayet eden yurttaşa açık kimlik soruyor. 


Aksaray Belediyesi’nin WhatsApp ihbar hattından şikayetine çözüm bulamayan yurttaş konuyu AKSARAY SON DAKİKA Haber Merkezi WhatsApp İhbar hattına ulaştırdı. 
Tüm bunlar yaşanırken Aksaray Belediyesi WhatsApp ihbar hattına ulaşan yurttaşın şikayeti ise sonuçsuz kalıyor. AKSARAY SON DAKİKA Haber Merkezi olarak Aksaray Belediyesini göreve davet ederek açık çağrıda bulunuyoruz; “Altı Üstü bozuk kaldırım yapacaksınız. Gözde görülür bir hizmetiniz yok. En azından yurttaşların şikayetlerine çözüm bulun.” Özel Haber: Armağan ŞEN –AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon