Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bu Kadarda Olmaz

ReklamReklam

Reklam

Bu Kadarda Olmaz
ReklamReklam
  • 10.09.2021 / 23:01
  • 3625 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Aksaray merkezde Delta varyantı virüs hasta ile teması bulunan şahıs Aksaray'da hastaneye girdi. Vatandaşlar ve sağlık çalışanları isyan etti. 


Olay; Aksaray Merkez Fatih Mahallesi'nde bulunan Muzaffer Çakır Semt Polikliniğinde yaşandı. Alınan bilgilere göre saat 21:45 sularında ailelerinde Delta Varyantı bulunan bir aile Delta Varyantlı hastayı eve bırakarak 6 yaşındaki evin diğer çocuğunu muayene için polikliniğine getirdiler. 

Delta Varyantlı vakaa ile temaslı ol 6 yaşındaki hasta çocuğun maskesiz şekilde hastaneye girmesi hastane çalışanları ve hastaneye muayene için gelen diğer vatandaşlarda panik yaşandı. 


Hastane yönetimi tarafından hastanede vakit kaybedilmeden ilaçlama başlatılırken, hastan içerisine bir süre kimse alınmadı. 

Öte yandan Delta varyantlı vaka ile temaslı olan ve maskesiz gelen sorumsuz kişiler ise sanki yaptıkları gayet doğal bir olaymış gibi hiç uyarılara kulak asmadan hastaneden maskesiz şekilde ayrıldılar.

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon