Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bunun Adı Alçaklıktır Hadsizlik Yapmayın

ReklamReklam

Reklam

Bunun Adı Alçaklıktır Hadsizlik Yapmayın
ReklamReklam
  • 24.12.2020 / 16:43
  • 1065 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'lı Gazeteci-Yazar Ali Genç tarafından organize edilen "BUGÜN AKSARAYIN HAYIRLI EVLATLARIYLA ADAMLARI SOMUNCU BABA’DA ANILACAK!" isimli programda adeta Atatürk'e saygısızlık yapıldı.

Aksaray Son Dakika İnternet Haber Sitesi olarak bu durumu kınıyor ve "Bunun Adı Alçaklıktır Hadsizlik Yapmayın" diyoruz.


Aksaray'lı Gazeteci-Yazar Ali Genç tarafından organize edilen anma programı bugün Aksaray'da yayın yapan bazı internet sitelerinde yayınlanırken, yayınlanan haberde ve haber fotoğrafında Türkiye Cumhuriyet'i kurucu liderimiz, başkomutanımız, Birinci Cumhurbaşkanımız Dünya Lideri Mustafa Kemal Atatürk'e saygısızlık yapılarak ikinci sırada resim ve ismi verilmesini Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak kınıyor, "bunun adı alçaklıktır. Hadsizlik yapmayın" diyoruz.

Aksaray Son Dakika İnternet Haber Sitesi imtiyaz sahibi Armağan Şen açıkladığı kınama mesajında; "Aksaraylı Gazeteci ve Yazar Ali Genç tarafından yapılan organizasyon takdir edilecek organizasyondur. Elbette Aksaray'a ve Türkiye'ye katkısı olan ebediyete intikal eden büyüklerimize dua edilmesi gurur vericidir. 
Lakin Ulu Önder Dünya Lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ortaköylü Hacı Ali Paşa isimli kişiden sonra gelmesi ve isminin yer alması kabul edilir bir durum değildir. 
Bu durum Türkiye Cumhuriyeti kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e, Türkiye Cumhuriyetine ve Türk Milletine yapılmış bir ayıptır.
Ali Genç'in ve bu haberi yayınlayan sitelerin biran önce bu alçaklıktan ve hadsizlikten vazgeçerek Türk Milletinden ve Aksaray Kamuoyundan özür dilemesini bekliyoruz" ifadesin yer verdi. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon