Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Çatı Yangını Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor

ReklamReklam

Reklam

Çatı Yangını Kontrol Altına Alınmaya Çalışılıyor
ReklamReklam
  • 04.07.2021 / 18:00
  • 1451 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkezde bir apartmanın çatı katında çıkan yangın sonrasında çok sayıda itfaiye ekibi yangına müdahale etti. Yangın yoğun duman nedeniyle dakikalardır kontrol altına alınmaya çalışılıyor.  Olay; saat 17:00 sularında Aksaray Merkez Taşpazar mahallesi Pir Ali Sultan Caddesi üzerinde bulunan Necmiye Hatun Apartmanının çatı katında meydana geldi. Bilinmeyen bir nedenden dolayı dumanların yükseldiği çatıda çevredeki vatandaşlar itfaiye ekiplerine bilgi verdi. Kısa sürede olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve 112 acil sağlık ekibi sevk edildi.


İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, polis ekipleri ise trafiği kapattılar. 112 acil sağlık ekipleri ise olası yaralanma ya da zehirlenmelere karşı hazır bekletildi. Çok sayıda itfaiye eri çatıya çıkarak yangına müdahalede bulunsa da, yoğun duman nedeniyle yangın şuana kadar kontrol altına alınamadı.
İtfaiye ekiplerinin yangına müdahale çalışması yaklaşık 1 saat sonra kontrol altına alınırken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. 

HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE KANALIMIZDA YAYINDA.
YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon