Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Çiftlik Kahyası Hain Bahtiyar Film Çekimleri Öncesi Görüşmeler Hızlandı

ReklamReklam

Reklam

Çiftlik Kahyası Hain Bahtiyar Film Çekimleri Öncesi Görüşmeler Hızlandı
ReklamReklam
  • 22.01.2021 / 16:19
  • 1171 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

 İstanbul'da sinema film sektöründe çalışmalar yapan Aksaraylı Gazeteci Gökten Öztürk Bahtiyar isimli filmin bayan başrol oyuncusu Avusturalya Sidneydeki ünlü manken Alara Adams ile görüştü. 


15-20 gün önce beyin ameliyatı olan Alara Adams hastaneden taburcu oldu. Bahtiyar filminin yapımcısı Gökten Öztürk ile yaptığımız görüşmede bize Bahtiyar filminin kısaca senaryosunu anlattı. 
Ege bölgesi'nde Bir çiftliğin kahyası olan Bahtiyar, nefsi ve hırsı yüzünden Çiftlik ağasını zora sokarak çiftliği yeni bir kişiye satmasını sağlıyor. Yeni çiftlik ağası Bahtiyar'ın hain olduğunu bilmiyor Çiftlik ağasının eşi Gülcan hatun Bahtiyar'ın yaptığı hainlikleri ince zekasıyla çözüyor. 


Ne kadar madrabazlık yapsa da Bahtiyar Çiftlik ağasına kendini kabul ettiremiyor."  Bahtiyar filmi yavaş yavaş oyuncu kadrosunu oluşturacak. Avustralya Sidneyden ünlü manken Alara Adams Haziran ayında Türkiye'ye gelecek. Bahtiyar filminin yapımcısı Gökten Öztürk sponsor bağlantılar bittikten sonra Temmuz veya Ağustos ayında film çekimleri için start verecek. Bazı firmalarla anlaşılırsa Aksaray'dan da kesitler verilecek. Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon