Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Eli Silahlı Magandalar İş Başında

ReklamReklam

Reklam

Eli Silahlı Magandalar İş Başında
ReklamReklam
  • 29.06.2021 / 00:08
  • 2399 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da önceki gün kız isteme sonrasında kutlamak için damat tarafı ellerinde silahlar ile havaya ateş açtılar. Magandalıkta sınır tanımayan şahıslar eğlence ortasında bellerinden çıkardıkları silahlar ile adeta birbirleri ile yarıştılar.Alınan bilgilere göre Pazar günü Aksaray'ın tanınan Emlakçılardan Murat Eskil'in oğlu Hüseyin Cahit Eskil'e kız isteme töreni yaşandı. Kıs isteme sonrasında taraflar durumu kendi aralarında eğlenceye dökerek Aksaray - Ankara karayolu üzerinde bir boş alanda şarkılar ile gönüllerince eğlendiler.  

Pandemi nedeniyle Sokağa Çıkma Kısıtlamasını hiçe sayan şahıslar müzik eşliğinde eğlenirken pandemi kurallarını hiçe sayarken eğlenceninde dozunu kaçırarak bellerinden çıkardıkları silahlar ile birbirleri ile adeta yarışırcasına havaya rastgele ateş açtılar. Silahlardan çıkan kurşunlar nedeniyle zaman zaman eğlence de olan vatandaşlar korku dolu saniyeler yaşadılar.

Eli silahlı magandalar yaptıkları çok güzel bir iş gibi cep telefonu ile kaydederek Umut Batuhan Ö. isimli şahıs sosyal medya hesabından paylaştı. 

Eli silahlı magandalar hakkında Aksaray Cumhuriyet Savcılığı ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından işlem yapılıp yapılmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.  Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon