Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Görüntüler Aksaray'dan Değil

ReklamReklam

Reklam

Görüntüler Aksaray'dan Değil
ReklamReklam
  • 26.11.2020 / 16:12
  • 1486 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da bugün öğle saatlerinde Merkez TOKİ mevkiinde 3 kişinin araba içerisinde kurşunlandığı iddia edilerek kişiden kişiye dolaşan video görüntüsü asılsız çıktı. 
Saat 14:00 sularında Aksaray Merkez TOKİ mevkiinde olduğu iddia edilen ve bir araç içerisinde 3 şahsın kurşunlandığı görüntüsü kısa sürede Aksaray'ın gündemi oldu. Haber merkezimizin WhatsApp ihbar hattına gelen yüzlerce kişiden görüntüler üzerine haber merkezimiz harekete geçti.

Aksaray Son Dakika haber merkezinin yaptığı çalışmalar sonucunda görüntülerin Aksaray'da olmadığı ve Aksaray ile de alakasının bulunmadığı öğrenilirken, yetkililer tarafından alınan bilgilerde vatandaşlarımızın dedikodu ve asılsız haberlere itibar etmemesi gerektiğini vurguladılar. 

Olayın ise dün öğle saatlerinde Antalya'nın Kepez ilçesi Şahinbey Caddesi üzerinde meydana geldiği ve araç içerisinde bulunan 3 şahıstan 2'sinin olay yerinde yaralı olan şahsın ise hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA     

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon