Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kafa Dinle’de 4 Çeşit Yemek 15 Lira

ReklamReklam

Reklam

Kafa Dinle’de 4 Çeşit Yemek 15 Lira
ReklamReklam
  • 22.01.2021 / 15:47
  • 1143 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkez Piri Mehmet Paşa Çarşısı içerisinde hizmet veren ve kısa sürede Aksaray kamuoyunun takdirini kazanan Kafe Dinle bir ilke imza atarak şok kampanya ile Aksaraylılara hizmet etmeye devam ediyor.


Küresel Korona Virüs nedeniyle cafe hizmetlerinin kapanması ile birlikte Kafe Dinle’de yemek servisine başladı. Hergün birbirinden lezzetli yemek menüsü ile Aksaray’a hizmet ederken hızlı paket servisi kapsamında işyerlerine, evlere yemek servisine devam ediyor. Hergün değişik 4 farklı yemek ise sadece 15 Lira.
Günlük yemek menülerinin yanı sıra, tost çeşitleri, patates kızartması, köfte, makarna çeşitleri ile de müşterilerinin damak tatlarına hitap etmekte.


Öte yandan 4 çeşit yemek menüsünün 15 Lira’dan satışına memnun olan Aksaraylılar ise; “Dışarıda tüm döner yanında ayran 10 ile 12 lira iken Kafe Dinle tarafından 4 çeşit yemek menüsünün 15 lira olması ve bu menünün doyurucu olması bizleri daha çok mutlu ediyor. Paket servisi konusunda da hızlı olan Kafe Dinle’ye teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdiler. Kafe Dinle Alo Paket hattı 0382 502 21 05.  Haber: Armağan ŞEN  - AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon