Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kaşlı Çağrıda Bulundu Beyaz Sayfada Görüşmek Dileğiyle

ReklamReklam

Reklam

Kaşlı Çağrıda Bulundu Beyaz Sayfada Görüşmek Dileğiyle
ReklamReklam
  • 05.03.2021 / 16:10
  • 1069 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı Aksaray’ınKoronavirüs Haritasında yer alan Yüksek Riskli olmasına dikkat çekerektedbirler konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu.

MHP Aksaray Milletvekilimiz Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamadaşu ifadelere yer verdi; “İllerimiz risk değerlendirmekriterlerine göre 4 kategoriye ayrılmış durumda. Düşük riskli (mavi), ortariskli (sarı), yüksek riskli (turuncu) ve çok yüksek riskli (kırmızı) olarakkategoriler belirlenmiştir.

Covit-19 vaka sayılarında #Aksaray ilimiz maalesef en yüksekriskli (Kırmızı) katagoridedir. Buna göre normalleşme adımları AksarayValiliğimizce alınan  kararlardoğrultusunda uygulamaya başlanarak tedbirli ve kademeli normalleşme sürecinegeçilmiştir.

Hastalıktan kurtulmak bizim elimizde. Tedbirlere uymak tekçözüm. Kalabalık ortamlardan, misafirliklerden uzak duralım.

Maske, mesafe ve temizlik olmazsa olmazımız.  En önemli hususlardan birisi de aşı sırasıgelen vatandaşlarımızın ihmal etmeden aşı olmasıdır. Normalleşme istiyorsak,sabırla ve titizlikle tedbirlere ve İl Valiliğimizin almış olduğu kararlarauyalım.  En büyük sorumlulukbizlerde.  Lütfen, kendimizi vesevdiklerimizi ihmale kurban vermeyelim.

Mavi sayfada hatta beyaz sayfada görüşmek dileğiyle.” Haber:Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon