Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Koruma Kararı Olmasına Rağmen Rahatsız Ediyorlar

ReklamReklam

Reklam

Koruma Kararı Olmasına Rağmen Rahatsız Ediyorlar
ReklamReklam
  • 07.03.2021 / 16:14
  • 1175 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da müteahhitlik yapan şahsı 27 Aralık tarihinde Niğde ilinde şahsı darp ederek işkence eden ve zorla senet imzalatmak isteyen 3 şahıs 9 Şubat'ta Aksaray'da gözaltına alınmışlardı. Mağdur şahıs Niğde'de Devlet hastanesinin acil servis bölümünde görevli doktorun müdahaleleri sonrasında hayata tutundu.  


İlk olarak Niğde'den Aksaraylı müteahhiti hunharca döven, gasp eden ve öldürmeye teşebbüs eden 3 gözü dönmüş cani bu olaydan 20 gün sonra ise müteahhit Ahmet Öngün'ü tehdit ederek yağmaya teşebbüs ettiler. Tehdit olayının ardından şahıslar 9 Şubat'ta gözaltına alınarak mahkemeye tutuklanma isteğiyle sevk edilmişti. Mahkemeye sevk edilen şahıslar Tehdit suçundan serbest bırakıldı. 

Aksaraylı müteahhit Ahmet Öngün bu olaylar sonrasında 3 şahıs hakkında uzaklaştırma kararı aldı. Mahkeme tarafından serbest kalan şahıslar dur durak bilmeden ısrarlı ve kural tanımazca müteahhit Öngün'ü rahatsız etmeye devam ettiler. 
Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından alınan bilgilere göre Fatih Akça, Süleyman Talaşlı ve  Ahmet Özdemir isimli şahıslar dün akşam saatlerinde Aksaray'da bulunan bir dinlenme tesisinin cafe bölümünde müteahhit Ahmet Öngün'ü rahatsız etmeye devam ettiler.
Yaşanan olay sonrasında Öngün şahıslardan şikayetçi oldu.
Öngün; "Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen şahıslar beni rahatsız etmeye devam ediyorlar. Yetkililerin biran önce bu konuda gerekli tedbir ve önlemleri almasını umut ediyorum. Can güvenliğim tehdit altındadır. Başıma gelecek herşeyden de bu 3 şahıs sorumludur" ifadesine yer verdi.  
Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon