Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Memleket Partisi İl Başkanlığına MHP'li Fırat Getirildi

ReklamReklam

Reklam

Memleket Partisi İl Başkanlığına MHP'li Fırat Getirildi
ReklamReklam
  • 20.05.2021 / 18:52
  • 1316 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstifa ederek Parti kurma yolunda ilerleyen bir süre çalışmalar yaptıktan sonra resmi olarak Ankara'da bulunan Genel merkezi ile Partisinin logosunu ve ismini açıklayarak Siyasi Partiler arasına katılan Memleket Partisi'ne eski MHP'li Dilaver Fırat Aksaray İl Başkanlığına getirildi.
  
2 gün önce açıklanan Memleket Partisi oluşumlarına devam ederken Aksaray İl Başkanlık görevine ise bir dönem MHP'den Sevinçli Belediye Başkanlığı görevini yürüten Dilaver Fırat oldu. 
10 Mayıs'ta Memleket Hareketi WhatsApp grubundan açıklama yapan Dilaver Fırat şu sözlere yer vermişti; "Değerli arkadaşlarım aynı yolda mücadele etmek için Memleket Partisi Aksaray il başkanlığı görevi Genel Sekreterimiz   Prof. Dr sayın Hakkı Akalın tarafından; tarafıma tevdiye edilmiştir. Gazamız mübarek olsun hepinize saygılar."

Yeni kurulan siyasi partiler arasında yer alan Memleket Partisi Aksaray İl Başkanlığı binasının nerede olacağı ise partililer arasında konuşulan en önemli konular arasında yer alıyor. Özel Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon