Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Sultanhanı Hükümet Konağı Ne Zaman Bitecek

ReklamReklam

Reklam

Sultanhanı Hükümet Konağı Ne Zaman Bitecek
ReklamReklam
  • 28.09.2021 / 14:25
  • 769 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA


HABERİMİZİN GÖRÜNTÜSÜ YOUTUBE'de YER ALAN ASD TV KANALIMIZDA YAYINDA....
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

Aksaray'ın Sultanhanı ilçesine yapılacak olan hükümet konağı ve hali hazırda bulunan hastane hakkında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu açıklama yaptı.

  
Basın mensupları ile İl Özel İdare'de biraraya gelen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu Aksaray'la ilgili birçok konu hakkında bilgiler verdi. Sultanhanı Kervan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Canlı'nın 'Sultanhanı Hükümet Konağı ve Sultanhanı Devlet Hastanesi hakkında sorduğu soruya ise Vali Aydoğdu Sultanhanı için müjdeyi verdi.

Hükümet Konağı Tamamlanacak
Geçtiğimiz yıllarda ilçe olan ve Aksaray'ın en genç ilçesi ünvanını kazanan Sultanhanı için çalışmaların devam ettiğini belirten Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu; "Sultanhanı Hükümet Konağı inşaat çalışmaları devam etmekte. Herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Kısmet olursa 4-5 ay içerisinde çalışması tamamlanacak" dedi.

Sağlık Bakanlığı Problemleri Çözecek
Sultanhanı Devlet Hastanesi ile ilgili soru üzerine açıklama yapan Vali Aydoğdu; "Hastane ile ilgili bazı problemler var. Bu problemler hakkında Sağlık Bakanlığın birimlerinin bilgisi bulunmakta ve çözüm için çalışmalar devam etmektedir. 


Narlıgöl; Aksaray'ın mı? Niğde'nin mi? 
Göreve geldiği günden bu yana Aksaray'ın Turizm açısından tanıtımına önem veren Aksaray Valisi Aydoğdu, çalışkanlığı ve azmi ile tanınan İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik ve ekibinin Narlıgöl içinde çalışma yaptığını dile getirdi.
Aydoğdu; " İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik ve ekibinin yaptığı çalışmalar ile Narlıgöl'e gelen turistlerimiz artık daha güzel bir manzara ile karşılaşacaklar. Yapılan çevre düzenlemesi ile Aksaray'dan Narlıgölü izlemek, fotoğraf çektirmek daha ayrı güzel olacak.

Narlıgöl; Aksaray'ın mı? Niğde'nin mi? sorusu en çok tartışılan konu olsa da, Narlıgöl'de bulunan kalbin ortasından çizgi çektiğinizde bir tarafı Aksaray'ın bir tarafı Niğde'nin" dedi. 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon