Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Topal Lakaplı Şahin Kavurmacı Tuvalette Yakalandı

ReklamReklam

Reklam

Topal Lakaplı Şahin Kavurmacı Tuvalette Yakalandı
ReklamReklam
  • 04.09.2019 / 13:01
  • 12493 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Reklam

Mayıs ayında Aksaray Adliyesinde görülen son duruşma sonucunda Kavurmacılar Suç Örgütü üyelerine cezalar yağdı. 30 Mayıs’ta verilen karar sonucunda örgüt üyeleri adaletten kaçtılar.

Reklam

 

Aksaray’da suç örgütü kurmak, yönetmek ve suç örgütü kapsamında çeşitli olaylara karışmak, adam kaldırmak, kişiyi hürriyetinden  alı koymak, zorla para almak, gasp, silahlı tehdit ve şantaj gibi birçok adi suçlardan aranan ve hakkında 67 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan topal lakaplı Şahin Kavurmacı saklandığı mazgalda yakalandı. Operasyon sabaha karşı Aksaray Merkez Coğlaki Mahallesi 1214 nolu sokak’da bir eve gerçekleşti.

Reklam

 

İşte Operasyon İle İlgili Detaylar

Yaklaşık 80 gündür adaletten kaçan ve firari olarak saklanan“Kavurmacılar” Suç Örgüt Lideri Topal Lakaplı Şahin Kavurmacı’nın kaldığı yeri tespit eden KOM ve TEM ekipleri saat 05:00 sularında belirlenen adrese operasyon düzenlediler. Düzenlenen operasyon sonucunda evi didik didik arayan ekipler, 54 yaşındaki Kanun Kaçağı Kavurmacılar Çetesi Lideri Topal Lakaplı Şahin Kavurmacı’yı evin tuvaletin de  yakalandı.

Reklam

 

Gözaltına Alındı

54 yaşındaki Kanun Kaçağı Kavurmacılar Çetesi Lideri Topal Lakaplı Şahin Kavurmacı, Aksaray KOM ve TEM ekiplerince yapılan başarılı operasyon sonucunda saklandığı tuvalette yakalandı. KOM ve TEM ekiplerince gözaltına alınan Çete Lideri Şahin Kavurmacı elleri kelepçeli olarak, yoğun güvenlik önlemler altında ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık kontrolü tamamlanan Çete lideri Kavurmacı ifadesi alınmak üzere KOM Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

Reklam

 

Emniyet ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Şahin Kavurmacı’nın işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Reklam

 

Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA ve GerçekHaber Gazetesi


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon