Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Virüsten Daha Tehlikelisin Sapık

ReklamReklam

Reklam

Virüsten Daha Tehlikelisin Sapık
ReklamReklam
  • 24.11.2020 / 11:56
  • 4237 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

4 Ekim 2018 tarihinde küçük yaşta kız çocuğuna Cinsel İstismar iddiası ile gözaltına alınan ve 5 Ekim 2018 tarihinde tutuklanarak cezaevine konulan Aksaray Posta Gazetesi Yazı İşleri eski Müdürü ve eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık Hasan Bölükbaş hâlâ kendini gazeteci sanıyor.


Aksaray 1’inci Ağır Ceza Mahkemesince 1 Mart 2019 tarihinde görülen ilk mahkeme sonucunda ise eski Gazeteci Hasan Bölükbaş’ın “Kişi hürriyeti yoksun kılma” suçundan beraat etsede, ancak Çocuğa CİNSEL İSTİSMAR’dan 4 Yıl Hapis cezası alırken, Sanık olarak yargılanan eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık  Hasan Bölükbaş’ın geçmişi ve fiilden sonraki durumları göz önüne alınarak cezasında 1/6 oranında indirim yapılarak 3 Yıl 4 Ay Hapis cezası verilerek tahliye edilmişti.


Konya İstinaf Mahkemesinde görülen dosya sonucunda Aksaray 1'inci Ağır ceza mahkemesinin Çocuğa Cinsel İstismar'da bulunan eski gazeteci gözü dönmüş cani, sapık Hasan Bölükbaş'ına verilen 3 Yıl 4 aylık hapis cezasını onanması sonucunda dosya Aksaray'a gönderilmişti.
Fiziki olarak Konya'dan Aksaray'a gelen Çocuğa Cinsel İstismarda bulunan sapık Hasan Bölükbaş Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak cezaevine gönderilmişti. 15 Ekim 2019 tarihinde yeniden cezaevine gönderilen Eski Gazeteci sapık Hasan Bölükbaş'ın cezasını Ankara Ayaş Açık Cezaevinde çektiği sırada yaşanan küresel Korona Virüs nedeniyle izinli olarak dışarıya çıktı. 

Dışarıda kaldığı süre zarfında hâlâ kendini gazeteci rolü bürünerek olaylara gitmesi gerek vatandaşları ve gerekse basın emekçilerinin tepkisine neden oluyor. Hiçbir yetkilinin de bu sapığa ses çıkarmaması tepkiyi bir kat daha artırıyor. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon