Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Yazıklar Olsun Sizin Gibi Yöneticilere

ReklamReklam

Reklam

Yazıklar Olsun Sizin Gibi Yöneticilere
ReklamReklam
  • 27.05.2021 / 17:26
  • 1237 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

“TÜRKİYE’DE BAŞARILI HİÇBİR İŞ CEZASIZ KALMAZ” Devrim Arabaları Filminde geçen en anlamlı cümlenin Aksaray’da kılıf bulmuş hali yaşandı.

Yaralı tay’a müdahale eden sağlık personeli tay’a alçı yaptı. Bu durum ise Aksaray’da ve Türkiye’de birçok basın kuruluşunda haber olarak yayınlandı. Haberin detayını araştıran AKSARAY SON DAKİKA Haber merkezi ilginç ve bir o kadar da hayret verici detaylara ulaştı.


Türkiye Alkışladı…
Aksaray’da 5 Mayıs’ta yaralı taya müdahale eden sağlık personeline açılan akıl ve mantığa aykırı gelen soruşturmaya sessiz kalmayacağız.
5 Mayıs’ta yolda gördüğü tay’ın yaralı olduğunu fark eden duyarlı yurttaş Mehmet G. Birçok kurumdan yardım istemesine rağmen bu yardım elini hiçbir kurumdan cevap gelmedi. Hatta iddialara göre bazı kurum çalışanları tay’ı ölüme bile terk etmeyi düşündü. Yaralı tay’a yardım eli gelmeyince Mehmet G.’nin aklına 13 Şubat tarihinde annesini acil servise getirdiği sırada bir kuzu’nun ayağına yapılan atel geldi. 

Mehmet G. Tarafından ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesi acil servis bölümüne getirilen tay burada yine tesadüf ki; 13 Şubat’ta kuzu’ya atel yapan sağlık personeli o günde nöbetçi olarak görev yapmakta. Yaralı tay’a müdahale eden sağlık personeli ayağı kırılan tay’a alçı yaptı. Bu durum ise Aksaray’da Türkiye’de birçok basın kuruluşunda haber olarak yayınlandı. Haber eksik olarak yayınlanmasına rağmen okuyanlar tarafından takdir edildi.

Haksızlığa Sessiz Kalmamızı Kimse Beklemesin!!!
Kuzu’ya atel yapan ve Tay’a alçı yapan sağlık personeli bu durumu insanlık vazifesi olarak görürken, bazı kendini bilmez kurum ve kuruluş temsilcileri tarafından ise anlamsız şekilde tepki ile karşılandı. Takdir edilmesi gereken sağlık personeline; bazı çatlak tepkiler sonrasında soruşturma açıldı. 

Susmayacağız, Haklı’nın Yanında Olacağız
Kamuoyunu bilgilendirme görevini üstlenen AKSARAY SON DAKİKA Haber merkezi olarak yetkililere açık çağrımızdır;

1- “Hayvanlar benim sessiz kullarımdır.” Ayetinde yola çıkarak bir hayvana her şeyin başında bir can’a merhem olan sağlık personeline soruşturma açmakta vicdanınız ne kadar rahat?

2- Asıl Soruşturma açılması gereken o sağlık personeli değil, o personele soruşturma açılmasını isteyen, soruşturma açan, savunmasını alan kısacası bu soruşturmada kimin eli var ise önce AYNADA GÖRDÜKLERİ YÜZE ve O Yüze sahip VİCDANLARA soruşturma açsınlar?

3- Soruşturma Açılan Personelden Özür dilenerek, soruşturma son bulmalı... 

Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon