Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Yeşilova'da Zehir Taciri Yakalandı

ReklamReklam

Reklam

Yeşilova'da Zehir Taciri Yakalandı
ReklamReklam
  • 10.09.2021 / 16:43
  • 870 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Haber: Armağan ŞEN - AKSARAY SON DAKİKA 

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanmak için satın almak/kabul etmek/bulundurmak suçunun önlenmesi ve şüphelilerin yakalanması kapsamında çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

  
Alınan bilgilere göre Aksaray İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, Aksaray'ın Yeşilova Beldesinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan bir şahsın yakalanmasına yönelik, yapılan fiziki takipler sonucunda operasyon düğmesine basıldı.


Jandarma ekiplerince gerçekleştirilen operasyon kapsamında R.Ü: isimli şüpheli şahıs suçüstü yakalandı. Şahsın evinde ve eklentilerinde yapılan aramada; bir miktar kubar esrar ve bir adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi. 


Olayla ilgili olarak gözaltına alınan zehir taciri R.Ü. ifadesi alınmak üzere Jandarma Karakoluna götürüldü. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. 

 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon